• Łukasz:  +48 793 785 763
  Mariusz: +48 733 705 708

 • biuro@mobimulti.pl

 • Kielce ul. Astronautów 1A

 • na skrzyżowaniu ul. Astronautów i Źródłowej
  obok stacji Statoil/Circle K

 • Godziny pracy:
  08:30 - 17:00

 • Poniedziałek - Piątek

Prócz podstawowej oferty Żółtego Punktu Ubezpieczeń – MobiMulti.pl jaką są tanie i dobrze dobrane ubezpieczenia w Kielcach, oszczędności, emerytury i inwestycje – w naszej siedzibie w Kielcach przy ul. Astronautów 1A dostępne są takie usługi jak:


TŁUMACZENIA

Mogą Państwo dokonać tanich tłumaczeń (zwykłych jak i przysięgłych) pism, korespondencji, dokumentów – w językach: angielskim, niemieckim, rosyjskim czy ukraińskim. Tłumaczenia prowadzone są za pośrednictwem wyselekcjonowanych tłumaczy z wieloletnim stażem, sprawdzonych pod kątem poprawności, rzetelności jak i szybkości wykonywanych usług.


REJESTRACJA POJAZDU

Mogą Państwo dokonać za pośrednictwem naszych pracowników rejestracji pojazdu w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta w Kielcach lub wymiany dowodu rejestracyjnego, oszczędzając Państwa czas i pieniądze. Nasi specjaliści sprawdzą dla Państwa kompletność dokumentów, dokonają wszelkich opłat urzędowych i spędzą za Państwa niezliczoną ilość godzin w kolejkach by zakończyć rejestrację auta sprawnie i bez konieczności ponownego dostarczania dokumentów.


SPRAWDZENIE AUTA PRZED ZAKUPEM

Mogą Państwo zatrudnić naszego specjalistę w celu sprawdzenia auta przed zakupem. Nasz specjalista dokona sprawdzenia karoserii profesjonalnym miernikiem lakieru, oględzin wnętrza auta, sprawdzenia klimatyzacji i elektroniki, ponadto zweryfikuje sprawność układu hamulcowego, kierowniczego i zawieszenia, a także w razie potrzeby pomoże w negocjacjach cenowych.


PRZYGOTOWANIE AUTA DO SPRZEDAŻY

Mogą Państwo zatrudnić naszego specjalistę w celu przygotowania auta do sprzedaży. Nasz specjalista dokona sprawdzenia karoserii profesjonalnym miernikiem lakieru, sprawdzenia klimatyzacji i elektroniki, ponadto zweryfikuje sprawność układu hamulcowego, kierowniczego, zawieszenia, a także pomoże w wycenie auta, wystawienia odpowiedniego ogłoszenia na portalu aukcyjnym, jak również w razie potrzeby pomoże w negocjacjach cenowych.


SPRZEDAŻ POJAZDU

Mogą Państwo otrzymać wycenę, jak również dokonać sprzedaży używanego samochodu osobowego, motocykla, auta dostawczego czy też przyczepy. Nasz specjalista w razie potrzeby dojedzie do Państwa by dokonać oględzin pojazdu. Płatność za pojazd odbywa się gotówką.