• Darmowy dowóz:
    na terenie Kielc

  • i okolic

  • Godziny pracy:
    16:00 - 21:00

  • Poniedziałek - Niedziela

W ciągu ostatnich kilku lat można zauważyć ewolucję ubezpieczeń na życie. Aktualnie bardzo dużą rolę w rynku przejmuje tzw darmowe ubezpieczenie na życie.

W skrócie ubezpieczenie to sprowadza się do opłacania składki (wyższej niż w zwykłym ubezpieczeniu na życie) przez kilkanaście lat, w tym okresie wskazana oso

ba ubezpieczona jest na wysoką sumę, a po okresie ubezpieczenia wszystkie wpłacone składki zostają zwrócone.

Można wyobrazić sobie sytuację, gdy po 25 latach opłacania ubezpieczenia OC pojazdu otrzymujemy taki telefon z towarzystwa ubezpieczeniowego: „…od 25 lat jesteś naszym klientem, składki opłacane są regularnie i w związku z tym mamy dla Ciebie niespodziankę – oddamy wszystko co wpłaciłeś/aś…na jaki numer konta przelać pieniądze?”

Nierealne? A jednak w ubezpieczeniach na życie takie programy istnieją! Można na nie spojrzeć jak na skarbonkę, w której zbieramy dodatkowe środki na emeryturę, a jednocześnie w gratisie otrzymujemy ubezpieczenie na życie.

Myślisz o odkładaniu pieniędzy na emeryturę? Fundusze inwestycyjne są zbyt ryzykowne? Konto oszczędnościowe za mało oprocentowane? A może zamiast 1% zysku w skali roku z takiego konta dostać ubezpieczenie na życie na sumę 200.000,00 zł?

Produkt idealnie nadaje się też jako zabezpieczenie kredytu.