• Kielce ul. Astronautów 1A

  • na skrzyżowaniu ul. Astronautów i Źródłowej
    obok stacji Statoil/Circle K

  • Godziny pracy:
    08:30 - 17:00

  • Poniedziałek - Piątek

Żółty Punkt Ubezpieczeń – MobiMulti.pl to tanie i mobilne ubezpieczenia w Kielcach.

 

Dla możliwie najlepszej ceny jak również jakości proponowanych usług postanowiliśmy dla Państwa połączyć wiedzę i doświadczenie dwóch różnych multiagencji ubezpieczeniowych w jednym miejscu.

 

Stabilna pozycja tych multiagencji na rynku, współpraca ze wszystkimi wiodącymi towarzystwami ubezpieczeniowymi oraz wyszkoleni pracownicy dają gwarancję, że Państwa ubezpieczenie będzie zawarte solidnie i na najlepszych warunkach. Najtańsze ubezpieczenie w Kielcach? Żółty Punkt Ubezpieczeń – MobiMulti.pl

 

Dzięki naszej firmie ubezpieczenie samochodu lub nieruchomości nie zajmie więcej niż 10 komfortowych minut przy kubku kawy. 5 minut wystarczy na wypełnienie krótkiego i przystępnego formularza, my przygotujemy ofertę, a po jej zaakceptowaniu wystarczy poświęcić kolejne 5 minut na naszą wizytę w celu sprawdzenia danych i odebraniu podpisu.

 

Dzięki nam oszczędzasz czas
i
Oszczędzasz pieniądze
Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

 

Prócz ubezpieczeń w prowadzonym przez nas punkcie mogą Państwo:

-dokonać tłumaczenia zwykłego za pośrednictwem współpracujących z nami tłumaczy.

-dokonać rejestracji pojazdu lub wymiany dowodu rejestracyjnego w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta w Kielcach.

-uzyskać pomoc w sprzedaży/zakupie auta.

 

Łukasz – absolwent Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego na Wydziale Prawa, posiadający ponad dziesięcioletnie doświadczenie z zakresu prawa spadkowego, prawa handlowego, obrotu nieruchomościami, ubezpieczeń nieruchomości, firm, jak i życia i zdrowia.

Mariusz – od dziecka kochałem samochody, nic dziwnego że w dorosłym życiu stanowiły one ważną część dnia codziennego i stały się moją pasją. Od siedmiu lat zajmuję się handlem autami używanymi. Do każdej sprzedaży podchodzę indywidualnie, dodatkowo proponując najlepszy wariant ubezpieczenia. Dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem z naszymi klientami w ŻÓŁTYM PUNKCIE.