• Darmowy dowóz:
    na terenie Kielc

  • i okolic

  • Godziny pracy:
    16:00 - 21:00

  • Poniedziałek - Niedziela

Ubezpieczenia Kielce

Prywatna emerytura

Po latach pracy nadejdzie czas zasłużonego odpoczynku. Czas, w którym każdy z nas będzie mógł oddać się realizowaniu planów i spełnianiu marzeń, które odkładaliśmy, bo nigdy nie było na nie czasu. Tak może wyglądać emerytura, o ile oczywiście będą na to wystarczające środki. Dziś każdy z nas przyzwyczaja się do pewnych standardów życia, czy można zrezygnować z nich w chwili przejścia na emeryturę, której wysokość może wynosić około 1/3 ostatniej pensji? Każdy z nas może sam zdecydować o swoich przyszłych finansach i wybrać jeden z produktów dających dodatkowe świadczenie po przejściu na emeryturę i godziwy poziom życia oraz środki na realizację swoich marzeń w przyszłości.

Oszczędności i inwestycje

Pieniądz musi rodzić pieniądz. Niestety nasze osobiste plany oszczędnościowe nieraz kończą się na nowym sprzęcie RTV, AGD lub nowym aucie. Proponowane przez różne towarzystwa programy oszczędnościowe poniekąd zmuszają nas do oszczędzania, czego efekty będziemy widzieć po dłuższym okresie czasu. Ponadto szeroki wachlarz produktów daje nie tylko możliwości oszczędnościowe lub inwestycyjne, ale i ochronę w postaci ubezpieczenia. Oszczędności pozwolą zrealizować długofalowe plany, zarówno wymagające zainwestowania większej ilości finansów jak zakup mieszkania, czy wsparcie dzieci w nauce, jak również mniejsze jak środki na wesele dziecka, wkład własny do mieszkania, zakup nowego samochodu, czy nawet podróż dookoła świata.

Wypełnij poniższy formularz a my przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę ubezpieczenia

Polisy wyliczane są przez specjalistów, a nie maszynę. W związku z powyższym maksymalny czas oczekiwania na wyliczenie składki to 24h.

Dane kontaktowe

Zostaw nam swoje dane kontaktowe


Najważniejsze elementy produktu


*Gwarantowana wypłata (ustalony procent zwrotu - mniejsze oprocentowanie) *Akceptowalne ryzyko funduszy inwestycyjnych (możliwość uzyskania dużo większego zwrotu lecz także straty)

Dane ubezpieczonego


Informacje dodatkowe


Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przedstawienia oferty ubezpieczeniowej, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. 2016 nr 0 poz. 922).