• Darmowy dowóz:
    na terenie Kielc

  • i okolic

  • Godziny pracy:
    16:00 - 21:00

  • Poniedziałek - Niedziela

Ubezpieczenia na życie Kielce

Ubezpieczenie na życie

Podstawowym celem ubezpieczeń na życie jest zapewnienie ochrony finansowej bliskim, a tym samym uzyskanie poczucia bezpieczeństwa. Przy wzrastającym tempie życia zapewnienie komfortu psychicznego jest dość istotną sprawą, a można to uczynić niewielkim nakładem finansowym poprzez wykupienie polisy na życie. Ubezpieczenie na życie możemy znaleźć w wielu różnych produktach proponowanych przez towarzystwa ubezpieczeniowe. Najczęściej spotykanym jest samodzielne ubezpieczenie na życie, do którego możemy dokupić wiele umów dodatkowych, między innymi takich jak ubezpieczenie na wypadek wystąpienia poważnych zachorowań, operacji medycznych, przejęcie opłacania składki czy ubezpieczenie na wypadek śmierci wskutek nieszczęśliwego wypadku. Nowością proponowaną przez towarzystwa ubezpieczeniowe jest tzw. darmowe ubezpieczenie na życie, pozwalające na zwrot wszystkich wpłaconych składek po zakończeniu obowiązywania umowy – polecane dla osób ubiegających się o kredyt hipoteczny i chcących połączyć ubezpieczenie na życie z oszczędzaniem. Ubezpieczenie na życie możemy spotkać również w produktach ochronno-oszczędnościowych, oszczędnościowych, jak i w ubezpieczeniach grupowych (także otwartych bez uczestnictwa pracodawcy). Kalkulacja składki w przypadku ubezpieczenia na życie ma jedynie charakter poglądowy, gdyż zależy przede wszystkim od stanu zdrowia ubezpieczonego, przeprowadzonej ankiety zdrowia, czy nawet badań lekarskich na które zostanie wezwany ubezpieczony i może się znacznie różnić od wyliczenia.

 

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW)

Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) jest ubezpieczeniem należącym do grupy ubezpieczeń osobowych. Dobrze i świadomie zawarte ubezpieczenie NNW jest bardzo dobrym rozwiązaniem, z którego warto korzystać, tym bardziej że z każdego z zawartych ubezpieczeń NNW otrzymamy niezależne świadczenia – dopuszczalna jest tutaj kumulacja świadczeń – czyli ile posiadamy umów NNW tyle otrzymamy świadczeń. Aby świadczenie z ubezpieczenia NNW było wysokie należy korzystać z ubezpieczeń z wysoką sumą ubezpieczenia gdyż to od niej zależy wysokość świadczenia, które będzie stanowiło poważną pomoc finansową po wypadku.

Wypełnij poniższy formularz a my przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę ubezpieczenia

Polisy wyliczane są przez specjalistów, a nie maszynę. W związku z powyższym maksymalny czas oczekiwania na wyliczenie składki to 24h.

Dane kontaktowe

Zostaw nam swoje dane kontaktowe


Zakres ubezpieczenia


Dodatkowy zakres ubezpieczenia


Preferowany przedział wysokości składki


Dane ubezpieczonego


Informacje dodatkowe


Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przedstawienia oferty ubezpieczeniowej, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. 2016 nr 0 poz. 922).