• Darmowy dowóz:
    na terenie Kielc

  • i okolic

  • Godziny pracy:
    16:00 - 21:00

  • Poniedziałek - Niedziela

Ubezpieczenia mieszkań Kielce

Ubezpieczenie domu lub mieszkania

Ubezpieczenie domu lub mieszkania jest ochroną finansową na wypadek utraty domu lub mieszkania (a także jego wyposażenia) w wyniku nieprzewidzianego zdarzenia (np. pogodowego). Dotyczy to nie tylko całkowitej utraty domu, ale również wszelkich jego zniszczeń i uszkodzeń.

Polisy mieszkaniowe chronią mury, jak i mienie ruchome. Ubezpieczając elementy stałe chronimy wszystko to, co znajduje się wewnątrz domu lub mieszkania i jest na stałe z nim związane. Są to takie elementy jak: podłogi, zabudowy kuchenne, kaloryfery, itp. Z kolei mienie ruchome to wszystkie elementy, które możemy przenieść, np. meble, sprzęt RTV, czy rzeczy osobiste. Ubezpieczenia nieruchomości oferują nam szeroką gamę innych przedmiotów, które możemy chronić, takich jak budowle, które znajdują się wokół naszego domu, takie jak: ogrodzenie, altanki, pomieszczenia gospodarcze, garaże i zawartość piwnic.

Nieruchomość możesz ubezpieczyć w dwóch wariantach. W tradycyjnej formule z nazwanymi elementami ubezpieczenia, w której ubezpieczenie obejmuje określone przypadki zdarzeń oraz w formule all risks, czyli od wszelkiego ryzyka z wyłączeniem ściśle określonych w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia (OWU) przypadków.

 

Ubezpieczenie OC w życiu prywatnym

Z ubezpieczeniem nieruchomości bezpośrednio związane jest ubezpieczenie OC w życiu prywatnym. Ubezpieczenie to jest polisą gwarantującą wypłatę odszkodowania w sytuacji, gdy wyrządzona zostanie szkoda osobie trzeciej. Ubezpieczenie to działa między innymi w przypadku zalania mieszkania sąsiada, złamania nogi na śliskim chodniku przed domem, gdy pies pogryzie na ulicy przechodnia lub dziecko przez przypadek zarysuje rowerem luksusowy samochód. Za to wszystko Ubezpieczony może zostać pociągnięty do odpowiedzialności takiej jak wypłata odszkodowania czy wypłacanie dożywotniej renty, które w przypadku zawarcia umowy ubezpieczenia OC zostaną pokryte przez ubezpieczyciela.

Wypełnij poniższy formularz a my przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę ubezpieczenia

Polisy wyliczane są przez specjalistów, a nie maszynę. W związku z powyższym maksymalny czas oczekiwania na wyliczenie składki to 24h.

Dane kontaktowe

Zostaw nam swoje dane kontaktowe


Dane nieruchomości


kod, miejscowość, ulica, nr domu i ewentualnie numer mieszkania
brak lub liczba
brak lub liczba
ile lat wstecz

Dodatkowy zakres ubezpieczenia


Zabezpieczenia


Dodatkowe OC w życiu prywatnym


Informacje dodatkowe


Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przedstawienia oferty ubezpieczeniowej, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. 2016 nr 0 poz. 922).